Úspechy šteniatok

 

Ostatné úspechy psíkov Cassie Welvet Dreams, Alinor, Dan a Denny Welvet Night Dreams nájdete tu: http://www.biewer-excellence.wbl.sk/

Medzinárodná výstava psov Bratislava DUODANUBE 18.8.-19.8.2012

Cassie Welvet Dreams

18.8.2012 – trieda mladých – V1 CAJC

19.8.2012 – trieda mladých – V1 CAJC

V veku 11 mesiacov splnil podmienky na získanie titulu Slovenský šampión krásy mladých

 

Národná výstava psov 20.7.2012, Veľká Ida

Cassie Welvet Dreams - Víťaz Slovenska mladých 2012, výborný 1 CAJC

Medzinárodná výstava psov 21.-22.7.2012, Veľká Ida

Cassie Welvet Dreams – trieda mladých – výborný 1 CAJC

 

2. klubová výstava Biewer Clubu Slovakia – Borinka.

Psík z našej CHS Cassie Welvet Dreams v triede dorast získal známku veľmi nádejný 1 -najkrajší dorast psy.

 

2. klubová výstava Biewer Clubu Slovakia – Borinka.

Psík z našej CHS Akim Welvet Dreams v triede mladých získal známku výborný 2.

 

V dňoch 24.-25.3.2012 sa v Nitre konala medzinárodná výstava psov DUO NITRADOG 2012. Zúčastnil sa na nej psík z našej CHS Akim Welvet Dreams, ktorý v triede mladých získal V1 CAJC (postupne od troch rôznych rozhodcov). Vo veku 13 mesiacov tak splnil podmienky pre získanie titulu Slovenský šampión krásy mladých.

 

Dňa 19. a 20. novembra 2011 sa v Nitre konala Medzinárodná výstava psov Nitracanis. Vynikajúce výsledky dosiahli dvaja psíci z našej CHS. Akim Welvet Dreams (otec: Sweet Dreams Carino of Demon Castle, matka: Happy Angel vom Südse Paradies) v triede mladých po obidva dni získal V1 CAJC.


Breisy Welvet Dreams (otec: Orrico Boy Loverś Knot, matka: Sweet Dreams Jessy of Demon Castle) v triede mladých získala vynikajúcu známku Výborná 2.
Dňa 21.8.2011 sa v Ostrave konala Yorkshow. Veľmi pekný výsledok na nej dosiahla Breisy (otec: Orrico Boy Lover´s Knot, matka: Sweet Dreams Jessy of Demon Castle) z našej chovateľskej stanice. V kategórii puppy získala prvé miesto a celkovo zo všetkých psíkov, ktorí sa tu vystavovali, skončila na treťom mieste.Dňa 23. júla 2011 sa vo Veľkej Ide konala Medzinárodná výstava psov (Dog Festival). So svojim novým majiteľom Erikom sa na nej zúčastnil aj psík z našej chovateľskej stanice Archie Welvet Dreams (otec: Sweet Dreams Carino of Demon Castle, matka: Happy Angel vom Südsee Paradies). V triede šteniatok získal veľmi pekné hodnotenie “veľmi nádejný” a postúpil aj do záverečnej súťaže o najkrajšie šteniatko celého dňa. Nášho Archinka sme samozrejme boli na výstave podporiť.

 

 

Comments are closed.